Tuningové doplňky a příslušenství

Tuning auta na prodej

Prodejem tuningových aut se v dnešní době zabývá celá řada klasických inzertních serverů, které si můžete najít na internetu. U prodeje tuningových aut je však samozřejmě problém to, že požadavky na určité tuningové doplňky jsou samozřejmě individuální a každý si tvoří vozidlo k obrazu svému.

Tuning se obecně dělí na několik různých odvětví a pododvětví. Jedná se například o tuning, který se specializuje na zvyšování výkonu vozidla. Jde například o snižování váha vozidla, úpravy motoru, instalace sportovních výfukových koncovek, úprava aerodynamiky a tak podobně.

Dalším typem je pak takzvaný styling, ve kterém je vlastně o odlišení v designu a vzhledu automobilu od klasické sériové výroby. Zde pak samozřejmě záleží čistě na vkuse tvůrce. Mezi nadšenci do tuningu se pak objevuje také slovíčko tuzing, kterým je označovaný celkově špatný koncept stylingu.

Styling se dále dělí na několik podkategorií. Jedná se například o německý styling, kdy se karoserie kompletně zahlazuje a nahazuje se kvalitní lak. Dále máme například španělský styling, který se vyznačuje více výraznými spoilery, nízkým podvozkem a velikými koly.

Mezi velice časté tuningové doplňky pak patří například svítivé diody, zatmavená skla, laděný výfuk, chiptuning, neonové trubice, stroboskopy, protažení blatníků, nitro oxide system a spoustu dalšího.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Tuning obchody a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.