Tuningové doplňky a příslušenství

Tuning shop Praha

Tuningových center je po celé České republice poměrně veliké množství, přičemž samozřejmě ani Praha není výjimkou. Jedním z velice oblíbených tunigových center je pak například společnost s ručením omezeným Escape6.

Jedná se o společnost, která působí v tomto odvětví již od roku 2000, přičemž za tuto dlouhou dobu si stihla společnost vybudovat silné zázemí spokojených zákazníků.

Společnost se také stala velice významným dovozcem produktů pro tuningové a sportovní úpravy v celé Evropě, dálného východu a Spojených států amerických.

Pokud se podíváte na oficiální stránky této společnosti, které naleznete na stejnojmenné internetové adrese, tak v horní části naleznete hlavní menu se všemi produkty, které si můžete objednat a zakoupit. Produkty jsou zde samozřejmě rozděleny do několika kategorií podle typu. Jedná se o doplňky exteriéru, interiéru, podvozky, motor a performance, autokosmetiku a spoustu dalšího.

Pracovníci této společnosti jsou odborníky na slovo vzatými, přičemž samozřejmě také mají svá auta, která si upravují a jezdí s nimi po různých soutěžích a výstavách. V rámci tohoto se můžete samozřejmě na tyto auto dojet podívat a zjistit vlastně, jak to všechno může ve výsledku vypadat. S tím jsou pak přirozeně spojené veškeré konzultace, kdy vám tito odborníci poradí, co přesně se na vaše vozidlo hodí a tak podobně.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Tuning obchody a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.